Krynica zdrój

Krynica Zdrój

Krynica Zdrój to jedno z najpiękniejszych Polskich uzdrowisk położone na południu kraju. 12 tys. miasto przyciągające turystów zarówno zimą jak i latem. Do głównych atrakcji miasta należą złoża wód mineralnych i leczniczych, kolejka linowa na Jaworzynę Krynicka (1114 m. n.p.m.), kolejka torowa na górę parkową (741 m. n.p.m.). Liczne trasy turystyki pieszej i rowerowej. Ponadto park linowy, kryte lodowisko, jedna z nielicznych w kraju wieża widokowa w koronach drzew. W sąsiedztwie 6 km znajduje się Muszyna gdzie można skorzystać ze spływów pontonami rzeką Poprad. Krynica położona jest 17 km od granicy ze Słowacją.

Miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW w Krynicy Zdrój, ul. Kraszewskiego 156. ( 150 miejsc noclegowych). W okolicy znajduje się kompleks boisk Orlik: boiska do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki, skate park, plac zabaw i korty tenisowe. Na terenie MOSiR znajduje się boisko do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej.

Zakwaterowanie

sale 9-10 osobowe( dla trenerów i opiekunów 1-4 osobowe), stołówka, łóżka z pościelą, pełen węzeł sanitarny, wi-fi, hala sportowa o wymiarach 36 x 18 m. Do dyspozycji uczestników dodatkowo: telewizor 60 calowy, głośnik przenośny – 60 W, rzutnik, duży grill żeliwny. 210 miejsc noclegowych.

Wyżywienie

oferujemy 4 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie „bufetu szwedzkiego”.

szukasz miejsca na obóz sportowy w górach?