Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży ________________________________________ Oficjalny partner AG BAŁTYK – SPORT

Nasi Goście

Latem 2016 roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w Pucku  zawodników Taekwondo z całej Polski (m.in. Start Kids Olsztyn, Arcus Krynica, Legionowska ASW, UKS Bełżyce)
W dniach 28.07-06.08.16 odbył się Ogólnopolski Camp Taekwondo, organizowany przez Polski Związki Taekwondo Olimpijskiego,
w którym uczestniczyło ponad 300 uczestników.
Innymi naszymi gośćmi w  tym roku byli także:
- Wawel Kraków, Olimp Bartoszyce (siatkówka)
-UKS SP 220 Warszawa, SGA Bielsko-Biała (gimnastyka artystyczna)
- Judo Drako Warszawa, Spartakus Lublin, UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki (judo)
- 8-mka Skierniewice, MKS Gniezno  (koszykówka)
- MUKS Piątka Puławy, UKS Dwójka Lublin, KS Unia Lublin (piłka ręczna)
- Okla Ostrołęka, MKL Toruń, Nadwiślanin Chełmno, Sprinter Włocławek, (lekka atletyka)
- Klub Karate Shotokan Dragon Środa Wielkopolska, Szkoła Karate Bushido Bydgoszcz
-  Stomil i Warmia Olsztyn, WMZPN Olsztyn, UKS Dragon Bojano, UKS Lider Włocławek, MKS Gryf Tczew, MKS Korki Biskupiec,
- Harcerze z Hufca  Niepołomnice
Dzięki urozmaiconej bazie sportowej młodzi sportowcy mieli możliwość efektywnego przepracowania obozów. 
Jednocześnie mieli okazję skorzystać z uroków plażowania nad Zatoką Pucką i spędzić miło czas podczas zwiedzania okolicznych atrakcji.
Mamy nadzieję, że powrócą do nas latem 2017 roku :)
Latem 2015 roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w Pucku  zawodników Taekwondo z całej Polski
(m.in. Start Kids Olsztyn, Arcus Krynica, Legionowska ASW, UKS Bełżyce)
W dniach 23.07-01.08.15 odbył się Ogólnopolski Camp Taekwondo, w którym uczestniczyło 250 osób.
Innymi naszymi gośćmi w 2015 roku byli także:
- Wawel Kraków, Hubertus Wronki, Olimp Bartoszyce (siatkówka)
- UKS Dąb Katowice, SGA Bielsko-Biała (gimnastyka artystyczna)
- Judo Drako Warszawa, Spartakus Lublin, UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki (judo)
- 8-mka Skierniewice (koszykówka)
- Olimpia Osowa (unihokej)
- MUKS Piątka Puławy, Wybrzeże Gdańsk, UKS Dwójka Lublin, Anilana Łódź (piłka ręczna)
- Okla Ostrołęka, MKL Toruń, Nadwiślanin Chełmno, Sprinter Włocławek, Sparta Stalowa Wola (lekka atletyka)
- Klub Karate Shotokan Dragon Środa Wielkopolska
- Olimpia Warszawa, Stomil i Warmia Olsztyn, WMZPN Olsztyn, Sztorm Mosty, SKS Bałtyk Gdynia
- kolonia z Dąbrowy Wielkiej

Dzięki urozmaiconej bazie sportowej młodzi sportowcy mieli możliwość efektywnego przepracowania obozów.

Jednocześnie mieli okazję skorzystać z uroków plażowania nad Zatoką Pucką i spędzić miło czas podczas zwiedzania okolicznych atrakcji.